הכנה לראיון עבודה ומרכז הערכה

אם קיבלת זימון לראיון למשרת חייך,  אם צלצלו לקבוע לך זימון למרכז הערכה או יום מיונים, חבל שההזדמנות הזו תתפספס רק בגלל שלא טרחת להתכונן לזה כמו שצריך והבנת מראש מה חשוב להגיד, אלו מילים יגדירו אותך כאדם הנכון למשרה,
במה כדאי להתמקד ואיך נכון לדבר על הדברים.

הכנה לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה - איך זה עובד?

הכנה לראיון עבודה היא פגישה חד פעמית בת כשעתיים שמטרתה להכין אותך בצורה הטובה ביותר אל הרגע לו ציפית ולגרום למראיין לבחור דווקא בך מתוך עשרות ולעיתים מאות המועמדים שהגיעו אליו.
בתהליך אימוני ממוקד נבנה יחד הצגה עצמית מנצחת, בה נדגיש עשייה בצורה שמשרתת אותך לצד הישגים ויכולות שיגרמו למעסיק להבין שאם לא יבחר בך – הוא פשוט עושה טעות.
תוך כדי התהליך אנו נבין את ההיגיון המנחה במענה על שאלות כמו "מהן החוזקות והחולשות שלך?" ונלמד כיצד מציגים סיפורי הצלחה ואיך מתמודדים עם שיחה על פיטורין או התפטרות.

אנחנו נכין מראש את התשתית למפגש שישרת אותך לאורך כל חייך התעסוקתיים וניתן תשומת לב מיוחדת לשפת הגוף שלך ולדרך בה עוברים ממך מסרים שאינם מילוליים ונלמד איך למקד את האנרגיה במקומות חיוביים.
במסגרת הכנה לראיון עבודה נסיים בסימולציה שהיא ראיון עבודה לכל דבר ומטרתה לאפשר לך להתנסות בזמן אמת ברצף השאלות ובהתמודדות איתן, לקבל פידבקים תוך כדי השיחה, להשתפר ולהתמקצע.

הכנה למרכז הערכה

הכנה למרכז הערכה תאפשר לך להבין איך לבלוט בצורה הנכונה בדינמיקה הקבוצתית, איך כדאי להתייחס לקולגות הנבחנים איתך, איך להתמודד עם סימולציות מול בוחנים ובכלל איך לצלוח את הסיטואציה בצורה נינוחה ומוצלחת.
נלמד על מה נכון וכדאי להתמקד, איך נכון להגיב לשאר המתמודדים ואיך להתמודד עם הנטייה הטבעית להשוואה ביננו לבין אחרים (רמז: אנחנו לא ממש יודעים אף פעם מה הצד השני מחפש ).

במסגרת ההכנה אנו ניתן דגשים לגבי שאלוני אישיות וראיון עבודה עם פסיכולוג תעסוקתי שהם חלק שלרוב חוזר על עצמו בימי מיונים ומרכזי הערכה ונבין מה מקומן של שאלות אישיות בראיון תעסוקתי ומה הדרך הנכונה להתייחס אליהן.
נסיים בסימולציה המדמה את שלב הדינמיקה הקבוצתית ואת הריאיון עם הפסיכולוג.
גם במסגרת זו יתאפשר לך להבין בזמן אמת איך נכון להציג את הדברים ועל מה כדאי להתמקד.

רוצים להגיע מוכנים לראיון עבודה שלכם? השאירו לי פרטים ואחזור אליכם.

לסיכום ​

ההצלחה תתאפשר ברגע שיהיה לך ברור בדיוק מה עומד לפניך ויהיה לך ביטחון מלא בזה שהתכוננת כהלכה ואי אפשר יותר להפתיע אותך.
המפגש עם המראיינים והבוחנים יהפוך קל להתמודדות בזכות הכלים שיש לך, אשר במסגרת המפגש הכנה לראיון עבודה איתי – למדת להשתמש בהם.
בקיצור… כדאי שניפגש.