הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

הנחיית קבוצות, העברת הרצאות וסדנאות היא אחת האהבות הגדולות שלי.
המעמד הזה מאפשר לשחקנית שבי לצאת החוצה, וכך אני יכולה להשתעשע עם תכנים משמעותיים ובעלי ערך באופן שיהיה נגיש לקהל מתובל בקלילות ובהומור.

 

עובדים על זה ביחד

ההרצאות בנושא תעסוקה וקריירה מותאמות קהל יעד ( חיילים משוחררים, גימלאי כוחות הביטחון, בוגרי י"ב, בוגרי מסגרות אקדמיות, ועוד )
ומטרתן אחת: לגרום ליושבים שבקהל להתחיל לנוע לקראת הגשמה תעסוקתית מיטבית יותר בזכות כלים פרקטיים הניתנים במהלך הדיון.

לעיתים יש למפגש של המשתתף עם קבוצת השווים לו במסגרת הרצאה או סדנה, כוח רב יותר ואני כמנחה המעודדת מעורבות מצד המשתתפים, מאפשרת לכל אחד להיתרם ולתרום מניסיונו ומחוויותיו.
לרשותי עומדים אלפי מקרי אימון תעסוקתי שזכיתי ללוות ובינהם סוגיות מורכבות בהתמודדות בראיונות עבודה, מרכזי הערכה, תהליכי משא ומתן על שכר, הכוונים תעסוקתיים וליווי קריירה.

כל אלה מייצרים תוכן עדכני ומגוון המשולב בסיפורים אישיים הנוגעים לכל היושבים בחדר ומסייעים להם לגבש את דרך ההתנהלות התעסוקתית התואמת את מי שהם.
ההיכרות המעמיקה שלי עם שוק התעסוקה ועם כלל תחומי העיסוק הקיימים בו מאפשרת לי להביא דוגמאות רלוונטיות ליושבים מולי, לרקע ממנו הם באים ולכיוונים התעסוקתיים אליהם הם מייעדים את עצמם.

חשוב לציין כי מלבד הגיוון בבעלי התפקידים שליוויתי, זכיתי לעמוד מול קהלים מגוונים ברמת המרקם האנושי וחסמים שמלווים אותם בעולם התעסוקה.
כאלה המתקדמים מתפקיד לתפקיד ונמצאים בעשייה מתמדת מול אלה הנמצאים מחוץ למעגל העבודה תקופה ארוכה וזקוקים להנעת תהליך ממקום רגשי עמוק יותר.
עם כולם ללא יוצא מן הכלל אני מצליחה ליצר תקשורת מקרבת, המאפשרת להם לראות את גדולתם בעצמם ולמנף אותה בתחום הקריירה.

"ההצלחה לא באה אליך – אתה הולך אליה"

- מרווה קולינס

מה כוללת הרצאה בנושא תעסוקה וקריירה?

ניתן לשלב בהרצאה גם סדנת התנסות בה אני מנחה סימולציות שונות מעולמות רלוונטיים כמו:
שיחת ראיון עבודה, שיחת משא ומתן על שכר, כתיבת קורות חיים ועוד.
הכוונה למשחקי תפקידים והדגמות שונות מאפשרות להעביר מסרים בדרך יצירתית שלעיתים אף הופכת אותם לבהירים יותר.

העקרונות המנחים אותי מאפשרים לי גם כשמדובר בקהל דיפרנציאלי, ליצר מכנה משותף המאפשר לנוכחים להנות מניסיון היושבים לצידם בחדר.
אני מקפידה על אווירה פתוחה ומכבדת המאפשרת לשיח אותנטי ומקצועי להתקיים ומאפשרת לכל אחד מהנוכחים תמיכה מקצועית המותאמת לצרכיו ולמוכנות שלו לשיתוף בקבוצה.
אני מתחייבת לראות את גדולת כל מאחד מהמשתתפים ללא קשר לנסיבות חייו הנקודתיות.

נושאי ההרצאות והסדנאות הן:

לאור המציאות העכשווית אני מקיימת הרצאות פרונטליות ובזום בהתאם לצרכי הארגון / המערכת תוך התאמה לדרישות הארגון וקהל היעד שלו.