הכוון תעסוקתי

אם קיימת אצלך התחושה שהיכולות שלך לא באות לידי ביטוי במקום העבודה, אם יש לך חלום תעסוקתי ישן שלא העזת לגעת בו עד היום כי חשבת שזה לא אפשרי, אם לפני כמה שנים חשבת שהכל ברור ועכשיו יש תחושה שאיבדת את הדרך,
אם החיים משבת לשבת הם הדרך שלך להעביר את הזמן תוך כדי התחמקות מעינו של הבוס – הגיע הזמן שניפגש.

מה זה הכוון תעסוקתי?

הכוון תעסוקתי הוא תהליך קצר אך ממצה בו נבחן את מכלול יכולותיך והשיקולים המנחים אותך בבחירת מקצוע וניצור את רשימת העקרונות התעסוקתיים הייחודיים רק לך.
העקרונות  – אותם דברים שחשוב לך שיבואו לידי ביטוי בקריירה שלך, יהוו אבן הבוחן שלנו לכל כיוון תעסוקתי שעשוי להיות רלוונטי עבורך.

אני אתן לך את הכלים להתבונן בשוק העבודה באופן פרקטי, אשאל שאלות ממקדות שמטרתן אחת  –  לתמוך בך בגיבוש רשימת תחומי עיסוק בהם נעמיק ביחד.
בכל תחום ותחום ניצור הבחנה בין מכלול התפקידים הקיימים בו ונאתר את התפקיד המיוחל שהוא הנכון ביותר עבורך.

בתהליך הכוון תעסוקתי נסלול יחד את הדרך הנכונה על מנת להגשים את היעוד שלך, תוך חיזוק תחושת הביטחון דרך ביסוס הבחירה ונציף יחד אתגרים שמרכיבים את המסלול שלך ונבחן דרכי התמודדות מגוונות, כי תמיד יש יותר מחלופה אחת – צריך רק לדעת עליה.

 

מעוניינים לדעת מה הכיוון התעסוקתי הנכון לכם? השאירו פרטים ואחזור אליכם

אז מאיפה מתחילים?​

כדי לא להגיע מלכתחילה לתחושה של חוסר מיצוי תעסוקתי, ניתן להתחיל את מסלול הקריירה בהכוון לימודים שמטרתו לסייע לך לבחור תחום לימודים שיוכל להיות ממונף לעיסוק המדויק ביותר עבורך, וזאת כדי לחסוך לך שנים ארוכות של למידת תחומים שונים ויצירת אוסף של תעודות לא פרקטיות במיוחד.

אני מעמידה לרשותך את שנות הניסיון הרבות שלי לצד ההכרות המעמיקה עם כלל תחומי העיסוק הקיימים במשק,
וליווי מצטבר של מגוון עצום של סיפורי חיים תעסוקתיים והתמודדות עם דילמות הקשורות בעבודה וקריירה.

אני מבטיחה להביא את היכולת שלי לראות את מי שעומד מולי בלי קשר לנסיבות חייו ולהקדיש תשומת לב מירבית לחוזקותיו.
ה'אני מאמין' שלי הוא שכל אחד ואחת זכאים לחיות קרוב לעצמם בתחושה שהעשייה שלהם תואמת את רצונותיהם ואת מה שהם מגדירים כחשוב.
נקודות הפתיחה יכולות להיות שונות, אך ברגע שהבחירה מדויקת היא הופכת את ההתמודדות עם האתגרים שבדרך להתמודדות נחושה ממקום שמבין שיש עוד דרך לעשות וכדאי ונכון לעשות אותה.

לסיכום

אני מצטיינת בלתת למתאמני פרספקטיבה מפוכחת ומעצימה על חייהם ובעיקר על מי שהם.
כי כמו במוזיאון – אם נעמוד קרוב לתמונה לא נוכל להבחין בכל הפרטים המרכיבים אותה ורק הליכה לאחור והתבוננות ממרחק תאפשר חוויה מלאה של צפייה במה שמוגדר חייך.
אני כבר מחכה לצאת איתך לסיור בתחנות חייך ויחד נפרוץ את הדרך לעתיד תעסוקתי מדויק יותר.